Шановні відвідувачі!

 

Ми раді вітати вас на нашому сайті і будемо намагатися допомогти вам у виборі обладнання, що найбільше відповідає вашим завданням та побажанням.

 

Компанія «МТ-МЕД» спеціалізується на поставках і сервісному обслуговуванні найсучаснішого медичного обладнання, працює з відомими світовими виробниками. Ми постійно стежимо за розвитком ринку і намагаємося, щоб в Україні були представлені новітні медичні технології в області анестезіології та інтенсивної терапії, діагностики та хірургії тощо.

 

З метою ефективного впровадження інноваційних медичних технологій в Україні, ми беремо участь в проведенні наукових семінарів, запрошуємо провідних світових фахівців для навчання наших лікарів, відправляємо українських докторів для обміну досвідом на науково-практичні конференції за межі України.

 

Також ми приділяємо особливу увагу питанню сервісного обслуговування. Наші висококваліфіковані інженерні фахівці в обов’язковому порядку проходять навчання та отримують авторизацію на сервісні роботи безпосередньо у виробників, постійно навчаються, мають всі необхідні ліцензії та численні дипломи підвищення кваліфікації.

 

Показниками високого рівня професіоналізму і якості обслуговування в нашій компанії є:

  • висококваліфіковані консультації та допомога в підборі обладнання згідно технічного завдання та побажань клієнта;
  • прямі поставки обладнання зі складу виробника, ввезення та митне очищення;
  • доставка, інсталяція, введення в експлуатацію та навчання персоналу входить у вартість устаткування;
  • оперативне гарантійне та пост-гарантійне обслуговування обладнання силами власного сервісного центру;
  • методологічна і технічна консультація з налагодження та експлуатації обладнання;
  • всебічна інформаційна, консультаційна та технічна підтримка як з нашого боку, так і з боку виробника.

За багаторічний період успішної роботи на ринку України ми зарекомендували себе як надійний і обов’язковий партнер. Нашими клієнтами є велика кількість як державних, так і приватних медичних установ в різних регіонах України.

 

Пояснюється це тим, що наше головне завдання – поставити вам надійне обладнання високої функціональності та ефективності, з урахуванням найкращого поєднання ціни та якості, забезпечити його тривалу і безперебійну роботу за рахунок якісного сервісного обслуговування.

 

Тепер ви знаєте, де купити медичне обладнання. Запрошуємо до взаємовигідної співпраці!

У Вас є питання?

Напишіть нам, і ми допоможемо Вам

Будь ласка, заповніть усі поля
Дякуємо! Ваш лист надіслано.