DIXION Vertrieb medizinischer Gerate GMBH

 

Компанія DIXION Vertrieb medizinischer Geräte GmbH – велика відома міжнародна виробничо-торгівельна компанія з головним офісом, який розташований в самому серці Європи – в м. Дюссельдорф (Німеччина). DIXION виробляє широкий спектр медичного обладнання для різних галузей медицини, таких як хірургія, реанімація та інтенсивна терапія, акушерство і гінекологія, неонатологія тощо

 

Являючись активним учасником ринку медичного обладнання на протязі більше 15 років, компания DIXION має багаторічний досвід у здійсненні проектів будь-якого рівня складності – від виробництва та постачання окремих медичних виробів, до системного консультування та оснащення великих шпитально-медичних комплексів.

 

За весь період роботи компания зарекомендувала себе як надійний виробник, який здійснює постачання медичного обладнання в більш ніж в 50 країн світу. Компанія DIXION висуває суворі вимоги до якості устаткування, яке випускає, до забезпечення його безпеки і високої надійності. Високі стандарти виробництва та управління мають сертифікацію ISO 13485/ 9001, вся лінійка обладнання має CE-сертифікацію.

 

У компанії DIXION зайнято понад 1 000 висококваліфікованих фахівців в області розробки, виробництва, технічної підтримки, продажів і обслуговування. На перше місце компания ставить якість, надійність і технологічну експертизу, тому особливу увагу приділяє підбору висококваліфікованих кадрів, які мають досвід роботи в своїх галузях.

 

DIXION інвестує значні кошти в технічне вдосконалення та інновації, в розвиток і просування бренду, щоб сприяти успіху своїх партнерів і клієнтів. Компанія активно відстежує глобальні тенденції розвитку медичного ринку та інновації в сфері охорони здоров’я. Особлива увага приділяється вивченню потреб медичного персоналу та оптимізації всіх процесів, пов’язаних з наданням медичної допомоги та медичних послуг.

 

Також компанія DIXION приділяє особливу увагу розширенню асортименту своєї продукції, щорічно виробляє та впроваджує достатню кількість нових моделей з різних категорій медичної техніки, на яких спеціалізується, щоб гарантувати відповідність своїх продуктів всім сучасним вимогам.

У Вас є питання?

Напишіть нам, і ми допоможемо Вам

Будь ласка, заповніть усі поля
Дякуємо! Ваш лист надіслано.