Сервісне обслуговування медичної техніки

Для нас неприпустима ситуація, при якій в результаті несвоєчасного або неякісного сервісного обслуговування у замовника склалося негативна думка про нашу компанію. Саме тому швидка реакція і якісний сервіс є основою нашої роботи. Компанія пропонує можливість вибору між одноразовим сервісним обслуговуванням і роботою за довгостроковими сервісним договорами.

 

Представник компанії або сертифікований інженер авторизованого дилера за Вашою заявкою готовий в найкоротші терміни провести якісний ремонт або профілактичне обслуговування обладнання у себе в офісі або безпосередньо у замовника. На проведені роботи компанія встановлює гарантійний термін.

 

 

Ми надаємо наступні послуги:

 

Монтаж

 

Основоположним аспектом для тривалого безаварійного функціонування систем є правильно здійснений монтаж. Багаторічний досвід інженерів нашої компанії дозволяє виконати монтаж згідно жорстким технічним вимогам заводу-виробника. Монтаж здійснюється технічними фахівцями з використанням інструменту, допоміжних пристосувань і монтажних матеріалів, рекомендованих до монтажу виробником обладнання.

 

Сервісне обслуговування

 

Сучасна медична апаратура потребує кваліфікованого підходу при проведенні діагностичних і ремонтних робіт. Технічні фахівці готові виїхати на ремонт в будь-який регіон України.

 

Модифікації та оновлення

 

Компанія «МТ-МЕД» відповідально ставиться до надійності та працездатності свого обладнання. Виявлені недоліки своєчасно виявляються та усуваються проведенням відповідних оновлень та модифікацій. Також для розширення функціональних можливостей ми готові проводити платні модифікації по вашому запиту.

У Вас є питання?

Напишіть нам, і ми допоможемо Вам

Будь ласка, заповніть усі поля
Дякуємо! Ваш лист надіслано.